Kategorie

Fotele fryzjerskie

Niezwykle istotne w każdym salonie urody jest dobranie odpowiednich mebli, które powinny być zarówno praktyczne, jak i świetnie wyglądające. Z tego powodu przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną, bogatą ofertę, w której znajdują się nowoczesne fotele fryzjerskie, będące idealnym połączeniem ciekawego designu z maksymalną funkcjonalnością.

Dostarczamy modele w pełni regulowane, które ułatwią przeprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych włosów, jak i zapewnią komfort klientowi. Co więcej, posiadamy zarówno modele większe, rozbudowane, jak i mniejsze. Zatem zarówno duże zakłady, jak i małe salony o mniejszej przestrzeni znajdą u nas odpowiednie meble. Dodatkowo posiadamy także modele dziecięce pozwalające na kompleksowe wyposażenie salonu fryzjerskiego dla dzieci.

Zachęcamy do sprawdzenia parametrów naszych nowoczesnych i wytrzymałych foteli fryzjerskich. Szeroka gama funkcjonalności i niewątpliwa jakość sprawdza się podczas intensywnej eksploatacji naszych specjalistycznych mebli. W razie problemów z wyborem, nasz zespół z przyjemnością pomoże. Robimy wszystko, aby doradzić w doborze fotela fryzjerskiego oraz innych mebli dostosowanych do Państwa potrzeb.

Aktywne filtry