Kategorie

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 35kg - 65kg

Cena

Cena

  • 880,00 zł - 1 499,00 zł

Fotele kosmetyczne

Zapewnienie klientom właściwej wygody, to podstawa każdego salonu kosmetycznego czy ośrodka SPA. Przygotowaliśmy specjalistyczne fotele, które pomogą właściwie przeprowadzić rozmaite zabiegi, a także zagwarantują wysoki komfort użytkowników.
Fotele kosmetyczne z naszego asortymentu cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami i uniwersalnością. Mogą ułatwić wykonanie niemalże każdego zabiegu pielęgnacyjnego i upiększającego, na całym ciele. Ponadto, są łatwo regulowane – w zależności od modelu, można je regulować ręcznie lub automatycznie (za pomocą pilota). Część z nich ma wbudowane nowoczesne rozwiązania (takie jak np. możliwość ogrzewania), które jeszcze bardziej zwiększają komfort i pomagają właściwie zrelaksować klienta.
Każdy fotel kosmetyczny został wykonany z gwarantujących wygodę, ale wytrzymałych materiałów. Dzięki temu meble te będą sprawdzały się przez bardzo długi czas.
Skorzystaj z szerokiego wyboru i dobierz model, który najlepiej będzie spełniał potrzeby i wymagania. W razie pytań, zadzwoń – nasz zespół z przyjemnością pomoże dobrać właściwy model.

 

Aktywne filtry