Kategorie

Akcesoria

Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych. Pomocniki to szafki wyposażone w kółka jezdne, dzięki którym można je wygodnie przesuwać po podłodze. W większości modeli posiadają od dwóch do czterech półek, na których bez trudu zmieszczą się niezbędne produkty, takie jak szczotki, odżywki czy preparaty do modelowania.

Klientom oferujemy metalowe pomocniki, które są trwałe, wytrzymałe, a co najważniejsze można z nich w łatwy sposób usunąć zabrudzenia. W zależności od modelu dostępne są w wersji z półkami nieruchomymi lub tymi, które można wysuwać. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie.

Zakup takiej szafki to doskonała inwestycja, która znacznie zwiększa komfort pracy i daje łatwy dostęp do niezbędnych produktów. Co więcej, korzystając z niej łatwiej będzie Ci również utrzymać porządek i znaleźć to czego w danej chwili potrzebujesz. Naszym klientom oferujemy sprawdzone produkty w atrakcyjnych cenach, które będą doskonale prezentować się w każdym salonie.

Aktywne filtry