Kategorie

Myjnie fryzjerskie

Stylowe, solidne, wysoce funkcjonalne, pełne ciekawych rozwiązań i zapewniające komfort – tak pokrótce możemy opisać oferowane w tej kategorii myjnie fryzjerskie.
Myjnia fryzjerska to jeden z tych elementów wyposażenia profesjonalnego salonu fryzjerskiego, z którego nie można się obyć. Te meble fryzjerskie mogą mieć wbudowaną m.in. funkcję masażu oraz ustawienia podnóżka w dowolnej pozycji lub możliwość regulowania kąta nachylenia ceramicznej misy. Prezentowane modele różną się również głębokością misy umozliwiając dobór do indywidulanych potrzeb i upodobań każdego fryzjera. Proponowane profesjonalne fotele fryzjerskie są bardzo wygodne dzięki zastosowaniu specjalnego obicia, zapewniającego bardzo wysoki komfort.
Jeśli zależy Ci na oszczędności miejsca to mamy w ofercie również myjnie bez fotela. Taka myjka wolnostojąca bądzie doskonałym rozwiązaniem dla małych salonów fryzjerskich.

Udostępniamy szereg różnych mebli tego typu. Bardzo szeroki wybór pozwala dobrać odpowiedni model do każdej aranżacji – sprzedajemy zarówno modele klasyczne, jak i o oryginalnych, nowoczesnych kształtach i w wielu różnych kolorach. Postaw na wysoką jakość i wybierz proponowane meble, które zdecydowanie ułatwią przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych głowy i zapewnią wyjątkową wygodę.

 

Aktywne filtry