Kategorie

Sofy do poczekalni

Jeśli chcesz zadbać o komfort swoich klientów, to poza profesjonalnymi usługami zapewnij im również wygodę podczas oczekiwania. W naszym asortymencie dostępne są stylowe sofy, dzięki którym każda poczekalnia zyska wyjątkowy charakter.

Model Imperio o nietypowym kształcie z pewnością zachwyci klientów. Wygodne siedzisko, miękkie oparcie i stylowe metalowe nóżki sprawią, że odwiedzający Twój salon klienci miło spędzą czas oczekując na wizytę. Ogromną popularnością cieszy się też sofa Expo, która dzięki obiciu z połyskującego skaju sprawia, że poczekalnia wydaje się bardziej elegancka.

Naszym klientom oferujemy funkcjonalne meble, które służą do odpoczynku, a jednocześnie stanowią doskonałą ozdobę każdego pomieszczenia. W zależności od modelu znajdziesz je w wielu różnych kolorach - białym, złotym, czerwonym, ale również czarnym.

Wyposaż swój salon fryzjerski w nowoczesne i komfortowe meble! Wszystkie z nich wykonane zostały z trwałego materiału, dzięki czemu stanowią doskonałą inwestycję, która szybko się zwróci. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Aktywne filtry