Meble fryzjerskie i kosmetyczne

Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom trwałe i pełne nowoczesnych rozwiązań meble fryzjerskie i kosmetyczne. W skład naszego asortymentu wchodzą m.in.: świetnie wyglądające i praktyczne konsolety, funkcjonalne myjnie oraz fotele, które świetnie sprawdzą się nie tylko w zakładkach fryzjerskich i barberskich, ale również np. w salonach SPA. Dołożyliśmy wszelkich starań, by fotele kosmetyczne i inne meble zapewniały odpowiednią wygodę dla użytkowników i wspomagały wykonywanie wielu różnych zabiegów upiększających.

Kompleksowe i stylowe wyposażenie salonu fryzjerskiego ma zasadnicze znaczenie w osiągnięciu sukcesu w branży fryzjerskiej. Wielu projektantów wnętrz potwierdziło, że Nasze komplety mebli fryzjerskich znacznie ułatwiły im pracę. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się, obecne w naszej ofercie włoskie meble fryzjerskie. O tym, że tak jest przekonujemy się podczas naszych udziałów w wielu targach branżowych.

Oprócz tego, proponujemy również gwarantujące komfort taborety, całe recepcje wykonane w różnych stylach, a także inne fryzjerskie meble i akcesoria, takie jak np. pomocniki kosmetyczne, komfortowe sofy, a także półki, szafki czy stoliki. Dzięki temu, że do produkcji korzystamy wyłącznie z trwałych materiałów, mamy pewność, że wszystkie produkty z oferty będą sprawdzały się przez długi czas.

Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Sprawdź nasze propozycje i zaufaj nam, tak, jak zrobiło to ponad 1200 naszych dotychczasowych klientów.

DSC04944.JPG
DSC04941.JPG
DSC05038.JPG
DSC04909.JPG
DSC05028.JPG
DSC05036.JPG
DSC04883.JPG
DSC04944.JPG