Kategorie

Meble do recepcji

Aranżując wystrój swojego zakładu, nie możesz pominąć najważniejszej, reprezentacyjnej części pomieszczenia – recepcja to przecież miejsce, gdzie każdy stały, nowy lub potencjalny klient zatrzyma się, by umówić wizytę. Zadbaj o to, aby blat dobrze komponował się z resztą wnętrza i zachęcał do wizyty w salonie.

Za kulisami, czyli w tym przypadku – po drugiej stronie lady, warto pomyśleć o odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania kalendarzy, ulotek, grafików i innych potrzebnych na co dzień dokumentów. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe propozycje recepcji w różnych stylach i rozmiarach. Na pewno znajdziesz wśród nich mebel, który spełni Twoje oczekiwania!
 

Oprócz miejsc siedzących dla klientów salonu fryzjerskiego, ważnym elementem wyposażenia zakładu powinien być także odpowiednio dobrany taboret dla pracownika. Poniżej znajdziesz wiele modeli siedzisk, z różnymi funkcjonalnościami oraz w różnej stylistyce. To, co je łączy to stabilne podparcie na chromowanej pięcioramiennej podstawie zakończonej kółkami i dobra jakość materiałów użytych do wykończenia pufy. Każdy mebel ma także funkcję regulowania wysokości.

Obicia taboretów, dostępne w różnych kolorach, wykonane zostały z ekoskóry, którą łatwo i szybko można wyczyścić. Praktycznym dodatkiem do niektórych modeli jest także miejsce na oparcie nóg lub podparcie pod plecy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnego wyposażenia salonu, a w razie pytań, służymy pomocą!

Niezbędnym elementem każdego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego, są specjalne konsole. Składają się one zwykle z dużego lustra i mają wbudowane praktyczne półki lub szafki, które pomogą właściwie zorganizować sprzęt niezbędny do układania i pielęgnacji włosów.
Proponujemy rozmaite konsole fryzjerskie, w wielu różnych stylach – mamy więc pewność, że każdy znajdzie mebel odpowiadający właściwej aranżacji. Udostępniamy m.in. modele z jednym lustrem lub większe modele, na dwa stanowiska. Meble mogą mieć także wbudowane oświetlenie LED, które pomaga prawidłowo przeprowadzić prace.
Oferujemy także różne wielkości tych mebli – staramy się zapewnić ofertę, która będzie odpowiednia do każdego zakładu. Postaraliśmy się także, by każdy produkt wykonany był z trwałych materiałów – dzięki czemu będzie świetnie wyglądał przez długi czas.
Wybierz nowoczesne, trwałe i świetnie wyglądające konsole, które ułatwią i przyspieszą szereg prac związanych z fryzjerstwem oraz kosmetyką i zachwycą Twoich klientów.

Aktywne filtry